
Basen plenerowy w Parku Grabek jest już otwarty to jego szósty sezon, a czynny będzie – jeżeli pozwoli na to pogoda – do połowy września. W szczycie sezonu, czyli w lipcu i sierpniu, basen będzie czynny: poniedziałek-czwartek: 10:00-19:00, a w piątek-niedziela: 10:00-20:00. Całodniowy bilet ulgowy kosztuje 17 zł, a normalny 26 zł.
Czytaj dalej


Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.