Więcej konkretów dla Czeladzian

szpitalna_sygnalizacja2Minął pierwszy rok obecnej kadencji, pora dokonać pierwszych podsumowań dotychczasowych działań. W tym czasie starałem się reagować na wszystkie sygnały o potrzebach mieszkańców i przekazywać je do realizacji władzom miasta. Wiele spraw udało się pomyślnie załatwić, ale jeszcze więcej jest nadal do zrobienia.

Tylko w ciągu ostatniego miesiąca odebrałem wiele sygnałów od mieszkańców ul. Spółdzielczej, Czystej i Wojkowickiej związanych z planowanym remontem ulicy, budową miejsc parkingowych i termomodernizacją budynków oraz podłączeniem do sieci ciepłowniczej. W związku z tym zgłaszałem zapytania i wnioski oraz odbyłem rozmowy, również z władzami Czeladzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Podnosiłem też problem jakości wody pitnej na osiedlu Ogrodowa-Szpitalna, modernizacji istniejących placów zabaw oraz parkingów.

Ponadto wielu mieszkańców na ręce moje oraz radnego Kowalika składało petycje w sprawie przywrócenia ruchu dwukierunkowego na ul. Równoległej oraz w sprawie firm sprzątających zasoby mieszkaniowe na os. Nowotki.

W związku z jedną z ostatnich interwencji naprawiona została nawierzchnia ul. Wiosennej, która wcześniej znajdowała się w fatalnym stanie.

Zgłoszone interpelacje i odpowiedzi w 2016 r.

Oto najważniejsze sprawy które realizowałem w 2015 roku:

ulotka2015

Już niebawem zamierzam rozpocząć kilka nowych inicjatyw, które są ważne przede wszystkim dla mieszkańców mojego okręgu.

Zachęcam do kontaktu i zgłaszania problemów.