Spółdzielcza wyremontowana

spoldzielcza_zrobiona1Zakończyła się przebudowa ulicy Spółdzielczej czyli wykonanie nowej nawierzchni drogi wraz z chodnikami i stworzeniem nowych miejsc postojowych. Potrzebę remontu w 2015 roku zgłaszali liczni mieszkańcy tego rejonu. W trakcie przebudowy na bieżąco zgłaszałem uwagi i opinie mieszkańców dotyczące inwestycji.

Zgodnie z wnioskami składanymi przez mnie w 2015 roku przebudowa ul. Spółdzielczej obejmowała odcinek od ul. Czystej do ul. Ogrodowej.

spoldzielcza_zrobiona2

W wyniku remontu powstały dodatkowe miejsca postojowe między innymi w rejonie budynku Spółdzielcza 11-13, o co zwracali się do mnie mieszkańcy, usunięto też spróchniałe i zagrażające bezpieczeństwu drzewa.

spoldzielcza_zrobiona3

Przy okazji pojawiła się też propozycja zagospodarowania miejsc postojowych przy budynku Wspólnoty Mieszkaniowej Spółdzielcza 7-9, z przeznaczeniem dla właścicieli tej nieruchomości.

Mam nadzieję, że dzięki przebudowie znacznie poprawi się komfort korzystania zarówno z jezdni jak i przyległych chodników. Zapraszam do kontaktu i przekazywani swoich uwag na temat zakończonej inwestycji.