Piknik i otwarcie placu zabaw na Spółdzielczej

10 września w niedzielę zapraszam na otwarcie nowego placu zabaw i piknik rodzinny na ul. Spółdzielczej, którego organizatorem jest oczywiście Miasto Czeladź, od godziny 15.00 do 18.00 na najmłodszych Czeladzian czeka wiele atrakcji. Plac zlokalizowany jest między budynkami Czysta 8-10, a Spółdzielcza 7-9.

Od godziny 15.00 podczas pikniku nie zabraknie atrakcji, a wśród nich: wspólna zabawa z Bobem Budowniczym, budowa z mega klocków, domek i wielkie maszyny Boba, garaże i pojazdy specjalne oraz rodzinne konkursy i zabawy.

Plac zabaw został wyposażony w zestaw rekreacyjny z trzema wieżami i dwoma zjeżdżalniami, huśtawki sprężynowe, huśtawki wahadłowe, karuzelę i huśtawkę ważkę. Są też trzy maszyny do ćwiczeń czyli orbiter z narciarzem, twister z narciarzem oraz wyciąg górny z siedziskiem. Całość placu jest ogrodzona i uzupełniona o stoliki do szachów, ławeczki oraz kosze na śmieci. Nawierzchnia została wykonana z piasku, kostki brukowej i trawy.

Propozycję wykonania placu zabaw zgłosiłem w zeszłym roku, z tym większa przyjemnością zapraszam wszystkich mieszkańców na piknik i otwarcie nowej atrakcji.