Drobne inwestycje też są potrzebne

Dla wielu mieszkańców często ważne są drobne remonty, naprawy i dostosowani ich najbliższego otoczenia do ich oczekiwań. Często Czeladzianie zwracają się do mnie o załatwienie drobnych spraw jak np. załatanie dziury w drodze, ustawienie ławki czy posprzątanie terenu. Dlatego niezmiernie cieszą mnie też pozytywnie zrealizowane takie właśnie drobne sprawy mieszkańców.

Wielu mieszkańców osiedla Ogrodowa – Szpitalna zgłaszało problem wyjątkowo zniszczonego chodnika na odcinku między budynkami Ogrodowa 14, a Szpitalna 23. Po mojej interwencji w Spółdzielni udało się sprawę pozytywnie załatwić, a prace remontowe właśnie ruszają.


Kolejnym przykładem udanej interwencji niech będzie problem zarośniętego chodnika przy ul. Ogrodowej 60. Z opuszczonej posesji krzaki rozrosły się tak bardzo, że blokowały już nie tylko chodnik, ale nawet drogę. Mieszkańcy sugerowali, że mimo licznych interwencji temat nie może się doczekać realizacji. Po mojej interwencji tym razem udało się uporządkować zieleń.


Rzecz jasna wiele jest spraw, których nie można załatwić od ręki, jednak zawsze warto i na te tematy rozmawiać i zgłaszać potrzebę ich realizacji.

Proszę o kierowanie wszelkich pomysłów oraz problemów przez formularz kontaktowy, na facebooka oraz telefonicznie. Pozostaję do Waszej dyspozycji.