Wybory 21 października 2018

Jak już Państwu na pewno wiadomo ubiegam się ponownie o mandat radnego Rady Miejskiej w Czeladzi w wyborach samorządowych, które odbędą się 21 października br. Zachęcam do oddania głosu na mnie. Startuję z Komitetu Wyborczego Nowa Czeladź – lista nr 21pozycja nr 2. Cieszę się, że przez ostatnie cztery lata udało się zrealizować część moich obietnic wyborczych. Chcę być tak jak dotychczas – Bliżej Czeladzian.

Zdecydowałem, że ponownie będę zabiegał o głosy Czeladzian jako kandydat na radnego Rady Miejskiej w Czeladzi w kadencji 2018-2023, w wyborach które odbędą się 21 października br. Chcę wykorzystać dotychczasowe doświadczenia – stałe konsultacje i rozmowy z mieszkańcami na temat miasta oraz najważniejszych potrzeb. Cieszę się, że przez ostatnie cztery lata udało się zrealizować część moich obietnic wyborczych. Chcę być tak jak dotychczas – Bliżej Czeladzian.

Oto główne zadania które zrealizowałem do tej pory jako radny oraz plany na przyszłą kadencję:
Głosować na mnie mogą wszyscy mieszkańcy okręgu nr 3 obejmującego następujące rejony:

Ulice: 1 Maja, Będzińska, Boczna, Boguckiego, Bytomska, Ciasna, Gdańska, Grodziecka 1, 7-29, Jagodowa, Kacza, Katowicka 1-52, 57-67 nieparzyste, Kilińskiego, Kombatantów, Kościelna, Łączkowa, Madera, Miodowa, Nadrzeczna, Niwa, Pieńkowskiego, Plac Konstytucji 3 Maja,Podwalna, Przełajska, Rolnicza, Rynek, Rynkowa, Sadowa, Sobieskiego, Staszica 2-6 parzyste, Szpitalna 2-5C, Walna, Wesoła, Wspólna, Zielona,
Związku Orła Białego, Żabia.
Komisja wyborcza nr 1 – Dom Pomocy Społecznej „Senior” ul. Szpitalna 5a.

Ulice: Chmielna, Czysta, Ogrodowa, Spółdzielcza, Wojkowicka.
Komisja wyborcza nr 2 – Przedszkole Nr 11 ul. Kombatantów 2.

Ulice: Szpitalna od 7 do końca.
Komisja wyborcza nr 3 – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej ul. 17 Lipca 27.

Ulice: 17 Lipca, Szkolna, Waryńskiego.
Komisja wyborcza nr 4 – Szkoła Podstawowa Nr 2 ul Szkolna 6.

Ulice: 11 Listopada, Armii Krajowej, Asfaltowa, Grodziecka 4A-6B, od 31 do końca.
Komisja wyborcza nr 5 – Przedszkole Nr 7 ul. Waryńskiego 19.

Ulice: Miasta Auby, Tuwima.
Komisja wyborcza nr 6 – Przedszkole Nr 4 ul. Miasta Auby 14.

Ulice: Bratków, Ciołkowskiego, Cmentarna, Dojazd, Górna, Jaśminowa, Kamionka, Kosmonautów, Mieczyków, Modrzejowska, Mysłowicka, Narutowicza, Poprzeczna, Słowiańska, Storczyków, Tulipanów, Wąska, Wrzosowa, Żwirki i Wigury, Żytnia.
Komisja wyborcza nr 7 – Miejska Biblioteka Publiczna ul. 1 Maja 27.

W wyborach samorządowych 21 października otrzymacie Państwo cztery karty do głosowania wszystkie będą koloru białego w formie jednej karty. Na burmistrza nazwiska kandydatów będą na różowym tle, do Rady Powiatu na żółtym tle, do Sejmiku Śląskiego na niebieskim tle. Do Rady miejskiej czyli tam gdzie kandyduje nazwiska znajda się na szarym tle.

Lokale wyborcze będą czynne od godziny 7.00 do 21.00. Do głosowania konieczny jest dokument tożsamości ze zdjęciem.

WAŻNE: Przypominam, że znak „x” to co najmniej dwie linie, które przecinają się w obrębie kratki. W innym przypadku głos zostanie uznany za nieważny.

Karta do głosowania w wyborach do Rady Miejskiej

Pozostaje do Waszej dyspozycji, jednocześnie zachęcając do kontaktu i do oddania na mnie swojego głosu.

Z wyrazami szacunku
Wojciech Maćkowski