Wojciech Maćkowski – nowym radnym Powiatu

sesja1W dniu 24 października br. podczas sesji Rady Powiatu złożyłem ślubowanie i zostałem zaprzysiężony na radnego kadencji 2010-2014. Co prawda swoją pracę radnego rozpoczynam dość późno, w momencie kiedy kadencja powoli dobiega końca, jednak zamierzam aktywnie włączyć się w pracę Rady. Już na pierwszym posiedzeniu złożyłem kilka interpelacji, a także wniosek o rozpoczęcie przygotowań do projektu budżetu obywatelskiego.

W swoich działaniach będę chciał służyć wszystkim mieszkańcom Powiatu, jednak przede wszystkim, mojej rodzinnej Czeladzi, w której to wyborcy zaufali mi w 2010 r. oddając na mnie 509 głosów. Liczę na dobrą współpracę z Czeladzianinem – starostą panem Krzysztofem Malczewskim, jak również z pozostałymi radnymi, bez względu na przynależność partyjną – dla dobra obywateli Powiatu.

sesja2

W Radzie Powiatu poświęcę się głównie sprawom dotyczącym Czeladzi i problemom mieszkańców miasta, związanym z funkcjonowaniem Powiatu. Zostałem członkiem Komisji Zdrowia, głównie z racji działalności czeladzkiego szpitala. Wszyscy wiemy, jak wiele pracy wymaga realizacja koncepcji uzdrowienia naszej służby zdrowia, co z całą mocą dotyczy także naszego szpitala.

sesja3

Mam nadzieje, że dzięki mojej działalności uda się nakłonić władze Powiatu do większych inwestycji w Czeladzi.

Zapraszam też do kontaktu przez stronę internetową www.wojciechmackowski.pl lub telefonicznie pod nr. 519-160-744. Pozostaje do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku
Wojciech Maćkowski
Radny Powiatu Będzińskiego