Razem zmieniajmy Czeladź

Od początku tej kadencji, ale także w poprzednich latach często zachęcałem mieszkańców do zgłaszania swoich oczekiwań, zarówno w stosunku do Urządu Miasta jak i innych instytucji znajdujących się na terenie Czeladzi, tak aby za moim pośrednictwem podejmować interwencję we wszystkich ważnych dla Was sprawach. Ponownie zachęcam do zgłaszania wszelkich interwencji, uwag i pomysłów.

Mój program wyborczy z którym startowałem do zeszłorocznych wyborów był w dużej mierze oparty na konsultacjach społecznych i rozmowach z mieszkańcami dotyczących potrzeb i oczekiwań – bo zgodnie z moim hasłem chcę być – Bliżej Czeladzian.

Konsultacje społeczne

Można wspomnieć, że choćby powstanie przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną na ul. Szpitalną było efektem oczekiwań mieszkańców wynikających z konsultacji i sprawę tę udało się pozytywnie sfinalizować w 2018 roku. Często dzięki Państwa sygnałom udaje się załatwić też sprawy mniejszej wagi, ale często istotne dla poszczególnych osób czy mieszkańców danych bloków. Tu jako przykład można wskazać ograniczenia parkowania przy ul. Wojkowickiej na wylocie ul. Spółdzielczej.

Sądzę, że to dzięki otwartości na Wasze sprawy i pomysły udało mi się ponownie uzyskać mandat radnego, za co raz jeszcze dziękuję. Zatem zachęcam do zgłaszania wszelkich interwencji które Państwa zadaniem należy podjąć.

Problemy można zgłaszać zarówno telefonicznie jak również mailowo przez formularz kontaktowy czy przez facebooka.


Zachęcam do kontaktu i czekam na Państwa głosy.